בוטוקס בפתח תקווה

מהגיל אי אפשר לברוח. לא משנה מה נעשה, הוא יתקדם לאט לאט ואף ייתן את אותותיו. הגיל גורם לנו לעיתים לבעיות פיזיות ברמה כזו או אחרת אך גם המראה החיצוני נפגע כמובן. כשזה מגיע לפנים יש רבים שלא מסכימים להשלים עם זה והופעת קמטים היא כבר לא בבחינת "אין מה לעשות". עם הטכנולוגיה של היום והרפואה האסתטית המתקדמת העלמת קמטים בפנים היא משהו שכדאי לקחת בחשבון. בין אם מדובר על בוטוקס בפתח תקווה כמו בכל מקום אחר ובין אם מדובר על זריקות חומצה היאלורונית השורה התחתונה היא שיש מה לעשות וזו לא גזירה משמים.

 

בוטוקס

בוטוקס בפתח תקווה כמו בכל מקום אחר הוא טיפול פופולארי מאוד ואחת מהאפשרויות היותר מוצלחות. הבוטוקס הוא רעלן שמשתק שרירים והשימוש בו הוא בדיוק כזה. קמטים הם בעיקר קמטי הבעה ומה שבעיקר עובד הוא השריר, ואם נצליח לשתק אותו לא יהיו קמטים. העלמת קמטים בפנים בשיטה זו היא העלמה לכמה חודשים ולאחר מכן צריך לחזור שוב על הטיפול. בוטוקס בימינו הוא לא סתם דרך מצוינת להיפטר מהקמטים הוא גם אופציה לא מסוכנת אם עושים אותה נכון ואם אין רגישות או כל דבר אחר שיכול להפריע לטיפול. אך כפי שציינו יש אופציה נוספת והיא זריקות חומצה היאלורונית.

 

חומצה היאלורונית

אחת התופעות שמאפיינות את הגיל המבוגר היא חוסר אלסטיות של העור. העור כבר לא מה שהוא היה והגמישות שיוצרת עור חלק ומבריק כבר לא קיימת. זריקות חומצה היאלורונית באות לענות בדיוק על הבעיה הזו מכיוון שהחומצה היא חומר אלסטי אשר ממלא את הקמט ומעלים אותו וכך מחליק את פני העור.

 

אם אתם מרגישים שהגיל עושה את שלו אצלכם אתם לא צריכים להרים ידיים. אין שום סיבה שלא תשנו את מראה הפנים שלכם ואין שום סיבה שתהיו עם קמטים בעידן המודרני. יש אנשים שקמטים מפריעים להם יותר ויש כאלו שפחות, ואם אתם רוצים להיראות עם עור חלק ונהדר ולשוות לעצמכם מראה צעיר יותר אלו שיטות שכדאי לכם לבחון.

אבשלום גיסין 37 פתח תקווה

03-6424044

שלחו

שם:

11

תודה

טלפון:

11

רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים ונתקשר בהקדם

054-4444993