אנטי אייג'ינג הוא כותרת למגוון טיפולים שמשיגים את אותה המטרה - שימור העור, הגנה עליו מפני פגעי סביבה, ועיכוב תהליך הזדקנות. בניגוד לדעה הרווחת, טיפול אנטי אייג'ינג נועד ומיועד לנשים צעירות. לא אחת, הבלבול נובע מפירוש המילה אייג'ינג (Aging) שמשמעותה הזדקנות.

אולם, למעשה, טיפולי אנטי אייג'ינג הם טיפולי מנע – נגד הזדקנות העור בטרם עת. עור מזדקן מטופל בצורה שונה. אנטי אייג'ינג לנשים מעל גיל 50 הוא טיפול קוסמטי מיותר שכן במצב זה העור כבר זקוק לחומרים אחרים, חזקים יותר.

אנטי אייג'ינג משלב אלמנטים פרא-רפואיים מובהקים והוא נהדר גם לגוף וגם לנפש.

אז אם את מרגישה שעורך מתחיל להשתנות, ושהקמטוטים והעייפות עומדים להשתלט על פנייך, אל דאגה! במכון האסתטיקה שלנו "בגוף ראשון" נעניק לעורך חיות, ברק ואנרגטיות. 

טיפולי פנים  >  אנטי אייג'ינג

אנטי אייג'ינג איננו מיועד לנשים מבוגרות. נהפוך הוא. זהו טיפול מנע המקדים תרופה למכה וקהל היעד שלו הוא בעיקר נשים צעירות בשנות ה-30 וה-40 לחייהן. הטיפול מומלץ עם הופעת הניצנים הראשונים של תהליכי הזדקנות העור.

 

העור הוא האיבר הגדול ביותר בגופנו והוא שומר עלינו מפגעי חוץ . במהלך עבודתו זו, ובמיוחד לאורך שנים, העור סופג פגעים רבים. למשל, כתוצאה מחשיפה לשמש, זיהום אוויר, מגורים בסביבה תעשייתית, קצב חיים מודרני, עישון, לחץ ועוד. טיפול פנים של אנטי אייג'ינג מספק לכל האתגרים הללו מענה ומעניק לעור כוחות מחודשים. 

למי זה מתאים?

במכון לאסתטיקה מתקדמת, "בגוף ראשון", אנחנו מאמינים בטיפולים העוזרים לעור לקיים את התהליכים הטבעיים שלו. אלו טיפולים קוסמטיים איכותיים המבוססים על תכשירים מצוינים ומכשירים חדשניים. הטיפול מופקד בידיהן הנאמנות של קוסמטיקאיות מעולות, ובראשן דיתה נייסר, קוסמטיקאית בעלת ניסיון של יותר מ-25 שנה בתחום.

 

הטיפולים מתמקדים ביצירת תגובות טבעיות בעור וזירוז תהליכים טבעיים של התחדשות. חשוב לנו מאד לעבוד ביחד עם העור ולא לנסות לשנות אותו בצורה מלאכותית. אנטי אייג'ינג במכון "בגוף ראשון" כולל מילוי העור בוויטמינים, מינראליים, פפטידים ושלל רכיבים חיוניים נוספים. זאת, תוך שאיפה להעניק למטופלת עור קורן, צעיר, מוצק, בריא ומלא ברק וחיים. בעזרת חומרים פעילים המותאמים אישית למצב העור של המטופלת אנחנו מתקשרים עם סיבי עור טבעיים (כמו קולגן ואלסטין) ומאפשרים לתאי העור לקבל את "תמריץ האנרגיה" שהם משוועים לה.

 

החומרים הפעילים שלנו מוחדרים לשכבות הפנימיות (דרמיס) והם מבוססים על חומצות בעלות תכונות מעוררות וממריצות. כל התכשירים הוכחו מדעית ויעילותם היא עובדה מוגמרת. בשל היותם חומרים פעילים הם ממשיכים לעבוד גם לאחר שהמטופלת יוצאת מהמכון רעננה ומחודשת, ומשפרים את מראה הפנים גם בימים שלאחר מכן. כן, ממש כמו יין ההולך ומשתבח עם הזמן. 

אנטי אייג'ינג

מהו טיפול אנטי אייג'ינג "בגוף ראשון"?

התהליך

שאלות ותשובות

תרחיץ ואפיון - בדומה לכל טיפול קוסמטי במכון "בגוף ראשון", גם טיפול אנטי אייג'ינג מתחיל עם אפיון. ננקה היטב את הפנים בעזרת תרחיץ, נסיר את האיפור ונראה מה מצב העור. מכאן, נוכל לתכנן את הטקטיקה והאסטרטגיה לטיפול שבדרך.

 

פילינג – נעשה פילינג המבוסס על חומצות פעילות כמו חומצה סליסילית, חומצה לקטית, חומצה אסקורבית (ויטמין C) ועוד. החומצות מספקות מענה למרכיביו השונים של העור, הן מפעילות את העור ומעוררות אותו.

 

 

אולטרסאונד והחדרת חומרים פעילים – שימוש באולטרסאונד מתקדם המאפשר החדרת חומרים פעילים לשכבות הפנימיות של העור וכן התמקדות בנקודות ספציפיות בהתאם למצב הפנים.

 

הרגעת העור – הרגעת העור בעזרת מסכה טובה לאחר הטיפול.

 

שיעורי בית – הסבר על המשך טיפול בבית והמלצות בדבר תכשירים ומכשירים שיספקו מענה אפקטיבי בין טיפול לטיפול וישפרו את קצב התחדשות העור גם בזמנכן הפרטי. 

טיפול אנטי אייג'ינג במכון לאסתטיקה מתקדמת "בגוף ראשון" אורך כשעה ומומלץ להגיע למספר טיפולים במהלך השנה. אנו מציעים סדרות טיפול במחירים אטרקטיביים שיהפכו בקלות למפגש של פינוק ורוגע אחת לכמה זמן. 

משך הטיפול

כתמי גיל מובהרים, קמטים וקמטוטים מטשטשים, רמת הלחות של העור עולה, מוצקות העור משתפרת, אחידות המראה של העור חלקה והתחושה היא פשוט נפלאה. כן, טיפול אנטי אייג'ינג במכון "בגוף ראשון" הוא תשובה הולמת למחוגי הזמן. במקביל, הטיפול כולל פינוקים נוספים כמו הרגעה עם מסכה, עיסוי, שילוב אלמנטים משלימים (כמו מזותרפיה לדוגמה), המלצות על תכשירים לשימוש ביתי לשיפור תוצאות ועוד.

והתוצאה

האם טיפול אנטי אייג'ינג הוא טיפול כואב?

טיפול אנטי אייג'ינג עם פילינג ואולטרסאונד הוא איננו טיפול כואב. 

 

האם הטיפול מתייחס לנושאים נוספים כמו ניקוי עמוק או הבהרה?

 

כן, ניקוי העור עם התבגרותו הופך לפעולה קלילה יחסית והצורך בניקוי עמוק פוחת עם השנים בגלל תהליך טבעי של התייבשות בלוטות חלב.

 

האם טיפול אנטי אייג'ינג מתאים גם לנשים מתחת לגיל 30?

טיפול אנטי אייג'ינג הוא טיפול אשר מיועד באופן ברור לנשים צעירות. לא אחת, מטופלות מגיעות למכון קוסמטיקה בשנות ה-20 המאוחרות (ואפילו באמצע שנות ה-20). המטרה היא ברורה, להקדים תרופה למכה. ככל שהמטופלת תקדים להגיע לטיפול אנטי אייג'ינג, עוד בטרם הופעת ניצני הקמטוטים הראשונים של העור, תהליך ההזדקנות הטבעי יואט והתוצאות תהינה בהתאם. 

 

מה ההבדל בין טיפול אנטי אייג'ינג לבין הצערת עור?

פשוט מאד, אנטי אייג'ינג הוא טיפול מנע. כלומר, הוא מיועד לנשים צעירות אשר רוצות להקדים תרופה למכה ולהאט מבעוד מועד את תהליך ההזדקנות הטבעי של העור. לעומת זאת, טיפול הצערת עור הוא טיפול ב"מכה עצמה". דהיינו, קהל היעד שלו הוא נשים מבוגרות אשר נזקי הזמן כבר הגיעו אליהן והן מעוניינות להשיב ככל הניתן את הגלגל לאחור. 

 

האם התוצאות של הטיפול הן מיידיות?

תוצאות הטיפול של אנטי אייג'ינג אינן מיידיות אלא מניעתיות. זאת, בשל אופיו הברור של הטיפול כתרופת מנע לתהליך הטבעי של הזדקנות העור. 

 

האם שילוב חומרים פעילים כמו חומצות עלול להיות אגרסיבי ולגרום לדלקות או כוויות?

דלקות וכוויות הן תופעות נדירות בטיפולי אנטי אייג'ינג, במיוחד כאשר הטיפול מבוצע במקצועיות ותוך כדי שימוש במכשירים ותכשירים איכותיים. במידה שהעור מציג רגישות לאחד החומרים הפעילים, וקיים סיכון לכוויה או דלקת, ניתן להזמין תכשירים מיוחדים בהתאמה אישית. כלומר, תכשיר "בוטיק" שנרקח במיוחד עבור הלקוחה ונגרעים ממנו החומרים שהיא רגישה אליהם.  

 

מהי התדירות המומלצת לטיפולי אנטי אייג'ינג?

התדירות המומלצת לטיפולי אנטי אייג'ינג היא מפגש במכון קוסמטי כל 1-3 חודשים. התפיסה כאן היא ברורה – כל המרבה, הרי הוא משובח. ככל שנגביר את הפעילות המגנה על העור ומשבחת אותו, כך נעלה במקביל את סיכויי ההצלחה של עיקוב ומיתון תהליכי ההזדקנות. 

 

האם אפשר להסתפק בטיפולי אנטי אייג'ינג בבית עם תכשירים איכותיים?

 

קיימים בשוק תכשירים קוסמטיים רבים לאנטי אייג'ינג אשר מציגים תוצאות לא רעות בכלל. אולם, על מנת להגביר את האפקטיביות של התכשירים ובכדי לבחור נכון תכשירים מתאימים, מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ ואפיון אצל קוסמטיקאית. ניתוח מקצועי של העור יוביל לרכישה מושכלת של תכשירים אשר יציגו תוצאות נהדרות. מיותר לציין שתמיד אפשר לשלב עבודה בבית לצד ביקורים במכון קוסמטי לכדי הגעה לתוצאה מקסימלית. 

 

מתי מומלץ לשלב טיפול אנטי אייג'ינג עם מזותרפיה? 

טיפולי אנטי אייג'ינג יכולים כמובן להשתלב עם טיפולי מזותרפיה. לרוב, ההמלצה לשילוב טיפולי מזותרפיה נובעת ממקרים שבהם פגעי הזמן מופיעים על העור בטרם עת. 

אבשלום גיסין 37 פתח תקווה

שלחו

שם:

11

תודה

טלפון:

11

רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים ונתקשר בהקדם

054-4444993