אסתטיקה רפואית בפתח תקווה

המחלקה הרפואית של המכון לאסתטיקה מתקדמת, "בגוף ראשון", מציעה מניפת טיפולים רחבה הכוללת תהליכים רפואיים מתקדמים בהצערת העור, מיני פייס ליפט ללא ניתוח בעזרת פרוצדורה רפואית חדישה ובטוחה, הדגשה ופיסול תווי פנים ע"י חוטים וחומצות היאלורוניות ייעודיות, עיבוי שפתיים להדגשת קונטור, העלמת קמטים בדקולטה (משולש החזה), טיפול בהזעת יתר בבית השחי, טיפול ייעודי בידיים "מזדקנות" בעזרת החדרת חומרי אנטי אייג'ינג לשכבות העמוקות של העור, טיפולי בוטוקס, העלמת וורידים ודליות עם סקלרותרפיה, סדרת טיפולים לחידוש מרקם איכות וברק העור בטיפול פורץ דרך ובשיתוף החברה המובילה בעולם לחומצה היאלורונית - סקין בוסטר (SKIN-BOSTER), מיצוק ועוד.

 

על מנת לעמוד בסטנדרטים גבוהים, ובכדי להעניק לכל לקוח ולקוחה את הטיפול הטוב ביותר המחלקה הרפואית שלנו עובדת בשיתוף פעולה עם חברת הופמן פתרונות אסתטיים אשר לרשותה צוות רופאים מקצועיים המומחים כל אחד בתחומו.

 

טיפולי המחלקה הרפואית מתבצעים אגב ניתוח מעמיק של הצורך של המטופל או המטופלת. הם נעשים על בסיס מקצועיות רבת שנים שמתחברת עם תכשירים איכותיים ומכשירים טכנולוגיים מתקדמים. ה"אני מאמין"

אבשלום גיסין 37 פתח תקווה

שלחו

שם:

11

תודה

טלפון:

11

רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים ונתקשר בהקדם

054-4444993