המכון לאסתטיקה מתקדמת "בגוף ראשון" מזמין אתכם לחוויה של פינוק והתחדשות עם טיפול פנים קלאסי כמיטב המסורת. האווירה המרגיעה והאלגנטית של המקום, ביחד עם ידיהן המקצועיות והמיומנות של הקוסמטיקאיות והמטפלות, הופכות את הביקור למשהו מיוחד במינו. הוסיפו לכך תהליך אפיון מקצועי של מצב הפנים ושימוש בתכשירים ומכשירים מעולים, והרי לפניכם תוצאות שאי אפשר להתווכח עמן.

 

טיפול פנים קלאסי הוא הטיפול החשוב והבסיסי ביותר בכל שגרת טיפוח ויופי. הוא שומר על הבריאות והמראה של העור, מנקה אותו מגורמים בלתי רצויים, מחדש את פעילותו, מעורר אותו לפעול ומחסן במידה רבה מפגעי חוץ. זהו טיפול פנים שהוא פתרון נפלא לשמש, לרדיקלים החופשיים ולאורח החיים המודרני. 

העור שלנו הוא האיבר הכי חשוף. המשימה הקשה שלו, לשמור עלינו מפני פגעי אקלים וסביבה, מותירה בו את סימניה. לכך יש להוסיף כמובן אורח חיים קצבי, גנטיקה, תזונה ולחץ. כל אלה הם אלמנטים אשר מזרזים את הזדקנות העור וגורמים לכתמים, חטטים, צלקות, קמטוטים ועוד.

 

אז אם אתם מרגישים שהגיע הזמן לתת לעור שלכם קצת אנרגיות מחודשות, בואו ליהנות אצלנו במכון "בגוף ראשון"

מטיפול פנים קוסמטי ומקצועי אחת לכמה זמן.

 

טיפול פנים קלאסי הוא תשובה הולמת וחד משמעית לכל הפגעים שבעור. הוא דרך נהדרת ליהנות לאורך זמן ממראה נקי, קורן, בוהק, זוהר וכמובן בריא. 

טיפולי פנים  >  טיפול פנים קלאסי

  • גישה הוליסטית ייחודית ואפיון מצב הפנים.
  • פילינג עמוק מותאם אישית אשר מבוסס על שילוב חומצות פעילות עם אפקטים שונים לצרכים מגוונים של העור.
  • הטפחת העור והכנתו לניקוי עמוק. את חומר ההתפחה אנו מחדירים בעזרת מכשיר אולטרסאונד.
  • ניקוי עמוק - ניקוז  קומודונים.
  • שימוש באולטרסאונד מתקדם להחדרת חומרים פעילים להרגעת העור, חיטוי ולחות.
  • עיסוי פנים מפנק בשילוב חומרים עשירים בלחות ושמנים ארומתרפיים.
  • מגוון מסיכות פנים לקירור, הרגעה, מיצוק וטיפול.
  • הזנת העור בתכשירי לחות.
  • המלצות השוות זהב על המשך טיפול פרטי בבית. 

טיפול פנים קלאסי, כשמו כן הוא, טיפול בסיסי וקלאסי שכל המרבה בו הרי הוא משובח. הוא יכול להיות במסגרת בודדת (ואפילו כמתנה לחברה או בת משפחה), ויכול להיות משולב כסדרת טיפולים מקיפה.

 

במכון "בגוף ראשון" אנו מציעים טיפולי פנים קלאסיים בחבילות של מספר טיפולים ובמחירים יפים (תרתי משמע). אנו מקפידים לעבוד עם חומרים וטכניקות שלא רק מספקים מענה מיידי אלא ממשיכים לעבוד גם לאחר שיצאתם מהמכון. אנו מסייעים עם בחירת תכשירים ומכשירים להמשך טיפולי פנים בבית. שני האלמנטים הללו (חומרים פעילים ועבודה בבית) משפרים פלאים את מראה העור ואת האפקט תרגישו היטב. 

טיפול פנים קלאסי מתאים לכל אחת (ואחד). זהו טיפול נהדר לשמירה על העור והמטופלים שלנו מגיעים בגילאים שונים, במצבים שונים ולמטרות שונות. כל טיפול מתחיל עם אפיון ממוקד והמלצות לגבי טכניקות שונות לטיפול במצב הפנים.

טיפולי פנים במכון לאסתטיקה מתקדמת "בגוף ראשון" מומלצים מאד בתור טיפולים קוסמטיים משולבים. אנו מציעים מניפה רחבה של טיפולים קוסמטיים לסוגי עור אחרים ולמטרות מגוונות כמו הצערת עור, הבהרה, ניקוי עמוק, פילינג, אולטרסאונד עם חומרים פעילים, אנטי אייג'ינג, מזותרפיה, טיפול בצלקות וכתמים, פוסט אקנה ועוד. כל הטיפולים הללו יכולים להיות שזורים בטיפול פנים קלאסי או בחבילת טיפולים כוללת.

טיפול פנים משולב

למי זה מתאים?

מה כולל הטיפול ולמה במכון "בגוף ראשון"?

כמה טיפולים?

טיפול פנים קלאסי

 טיפול פנים קלאסי במכון לאסתטיקה מתקדמת "בגוף ראשון"

אבשלום גיסין 37 פתח תקווה

שלחו

שם:

11

תודה

טלפון:

11

רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים ונתקשר בהקדם

054-4444993