הילדה מתעקשת על טייץ מתחת לחצאית גם באמצע הקיץ? הילד מתבייש ללבוש חולצה קצרה? ובכן, אתם לא לבד. הביקוש לטיפולי הסרת שיער לילדים הולך וגדל כל הזמן. בין אם הסיבה לכך היא שעור יתר, ובין אם רצון להרגיש יפים וחלקים בגיל ההתבגרות (ואחריו), הסרת שיער בלייזר לילדים ובני נוער היא פתרון אפקטיבי ובטוח. במיוחד כשהוא מבוצע במקצועיות ורגישות על ידי מטפלות המכירות היטב את עבודתן ומבינות את נפש הילדים.

 

גם אצלנו, במכון "בגוף ראשון" בשכונת אם המושבות בפתח תקווה, חלה עלייה רצופה ועקבית בשיעור הילדים ובני הנוער המגיעים לטיפולי הסרת שיער בלייזר בפתח תקווה. היתרון הגדול שלנו הוא היתרון הטכנולוגי. אנו מבצעים טיפולי הסרת שיער בטכנולוגיית SHR שמתאימה במיוחד לטיפול בילדים ובני נוער. זאת, בעיקר משום שהתהליך הוא כמעט נטול כאבים ובכך מאפשר עמידה בסדרת טיפולים ותוצאות מרשימות בטווח הקצר והארוך.

טיפולי הסרת שיער עם SHR מאפשרים לילדים ליהנות מטיפול שתוצאתו ארוכת טווח ללא כאבים מיותרים, אדמומיות, כוויות בעור ותחושת צריבה (בטיפול ואחריו). הם מאפשרים איכות חיים גבוהה במהלך הטיפולים ומתאימים לילדים ובני נוער הזקוקים לטיפולים רבים יותר ביחס לאדם בוגר.

הסרת שיער  > ילדים ובני נוער בפתח תקווה

 המכון לאסתטיקה מתקדמת, "בגוף ראשון" בפתח תקווה, הוקם על ידי דיתה נייסר. דיתה היא קוסמטיקאית בעלת ניסיון עשיר ומאחוריה יותר מ-25 שנים בתחום. היא מתגאה באופן ספציפי בטיפול בבני נוער ומעניקה ללקוחותיה הצעירים (והנאמנים) טיפולים המשלבים מקצועיות, אפקטיביות, רגישות ועדינות. היות שסדרות טיפול להסרת שיער לילדים הן ארוכות מסדרות לבוגרים, דיתה וצוות המטפלות יודעות היטב שיש לבצע את הטיפולים באווירה נעימה ועם מקסימום רגישות בטרם התהליך, במהלכו ואחריו. 

 

היחס האישי לילדים ובני נוער

כלל הברזל שלנו במכון הוא שלא מטפלים בילדים אשר אינם מבקשים את הסרת השיער. לא אחת, נתקלנו באימהות דאגניות אשר מעוניינות שהילד יעבור טיפול בטרם הוא מעוניין בכך. אימהות יקרות, שימו לב, במכון "בגוף ראשון" הילד (ורק הוא!) מחליט על הטיפול. אתן, אימהות יקרות, יכולות לשלול או להסכים ולשלם. לעולם לא נקבל ילד לטיפול במכון ללא הסכמתו המלאה מכמה סיבות:

לא כדאי להכניס לילד רעיונות מיותרים לראש כמו לעלות נושאים העלולים לפגוע בחוסן הנפשי שלו.

טיפול לא יהיה אפשרי כאשר הילד לא מעוניין בו. מטופלים אשר אינם רוצים בטיפול יתלוננו כל הזמן ומדובר בשעות מתישות בעיקר לילד (אך גם למטפלות ולאם המודאגת).

 

 

הסרת שיער בלייזר לילדים

טיפול בהסכמה בלבד!

הסרת שיער בלייזר עם SHR היא תהליך ללא סיכונים וכמעט ללא כאבים. לאחר הטיפול, העור יהיה מעט נפוח ואדמומי אולם תופעות הלוואי הללו חולפות במהירות ובתוך זמן קצר. במקרים נדירים בלבד תיתכן תגובה אלרגית אך המטפלות המנוסות שלנו תדענה לזהותה בזמן. 

סיכונים 

 

הסרת שיער בלייזר לילדים עם טכנולוגיית SHR יכולה להתאים למטופלים בגילאים שונים כאשר לרוב האפקטיביות מתגבשת כשנתיים לאחר התייצבות המחזור החודשי (בנות) או עם תום תהליך ההתבגרות (בנים). אולם, חשוב להדגיש כי לא מדובר בכללי ברזל שכן מטופלים צעירים רבים מגיעים אלינו גם בגילאים צעירים יותר. כן, יצא לנו אפילו לטפל במטופלת חמודה וצעירה בת שש בלבד.

 

ההחלטה לגבי הגיל שבו אפשר להתחיל איננה בריאותית אלא כלכלית. המכשיר בטוח לחלוטין גם בטיפולים בגילאים צעירים אך רמת האפקטיביות מושפעת מהתהליכים הטבעיים של הגוף. אם הנערה או הנער טרם סיימו את התפתחותם, מן הסתם שערות חדשות עוד תצמחנה. מבחינה זו חשוב לציין כי השיקול הכלכלי איננו עניין של שחור ולבן. ברור שנער או נערה המעוניינים להסיר שיער מגופם ינקטו באמצעים שונים גם לפני תום ההתפתחות הטבעית. אז נשאלת השאלה איך הם יעשו זאת. שעווה? גילוח? מדובר בשיטות בעלויות לא נמוכות עם תסמינים שונים כמו כאב, איסור חשיפה לשמש, הגברת סיכון לדליות ורידים ברגליים (כתלות בגנטיקה משפחתית) ועוד. 

 הסרת שיער בלייזר לילדים - מאיזה גיל?       

 

אחוזי הצלחה

 

בקיצור, הסרת שיער עם SHR לילדים היא פתרון אפקטיבי המניב תוצאות מעולות בגילאים צעירים ממש כמו בקרב ילדים ובני נוער שהחליטו "לחכות לזמן הנכון". במכון לאסתטיקה מתקדמת, "בגוף ראשון", הילדים והילדות נהנים מתוצאות ברמה גבוהה, הרבה לפני חבריהם שחיכו והמתינו. לא אחת, נערות ונערים שעברו אצלנו סדרת טיפולים מתגייסים לשירותם הצבאי כשהם כבר בסוף התהליך. 

אבשלום גיסין 37 פתח תקווה

שלחו

שם:

11

תודה

טלפון:

11

רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים ונתקשר בהקדם

054-4444993