חומצה היאלורונית היא חומר מילוי לטווח קצר אשר משמש לטיפול רפואי אסתטי והשפעתו אורכת כמספר חודשים עד שנה ויותר. בניגוד לחומרי מילוי אחרים (בעיקר ארוכי טווח כמו סיליקון - מתנצלים מראש, סיליקון הוא חומר בזוי על פי הפילוסופיה של "בגוף ראשון" ולכן אם תעדיפו טיפול שכזה תאלצו לקבל אותו בקליניקה אחרת), חומצה היאלורונית היא חומר שנחשב בטוח ברמה גבוהה מאד. זוהי אחת הסיבות שבגללה בחרנו במכון לאסתטיקה מתקדמת, "בגוף ראשון", לטפל בקמטים בפנים בעזרת חומצה היאלורונית ולא לבחור בשיטות שלכאורה יותר זולות. כן, כמו כל תחום - הכי זול זה הכי יקר. כשמדובר בבריאות שלנו, על אחת כמה וכמה! 

היות שבריאות המטופלים יקרה לנו, אנחנו עובדים רק עם חומצה היאלורונית מבית חברות מובילות כמו רסטילן (תוצרת שבדיה) וג'ובידרם (תוצאת ארה"ב על בסיס טכנולוגיה צרפתית). היתרונות של החברות הללו ברורים לכל גורמי המקצוע. רסטילן היא החברה הראשונה בעולם שקיבלה (בשנת 2003) את אישור ה-FDA (מנהל התרופות האמריקני) לייצר חומצה היאלורונית לשימוש קוסמטי. לצדה, ג'ובידרם מיוצרת על ידי חברת אלגרן האמריקנית אשר מוכרת לנו היטב מהבוטוקס. ג'ובידרם מייצרת חומצה היאלורונית שעברה תהליך של "Cross Linking". תהליך המאריך משמעותית את השפעתו של הטיפול משלושה חודשים לשנה ואפילו יותר. 

בדומה לכל טיפולי הפנים שלנו, גם בהזרקת חומצה היאלורונית האני מאמין של "בגוף ראשון" הוא המראה הטבעי. כלומר, חשוב לנו לשמור על המראה הטבעי והאמיתי של הפנים ולא להיות פס ייצור לבובות חרסינה מלאכותיות. אנחנו מקפידים להשתמש בחומרים באיכות גבוהה, מזריקים חומצה היאלורונית במינונים מדויקים בלבד, נמנעים מהזרקות יתר, ומקפידים על שיפור ולא על שינוי. 

 

טיפולי מזותרפיה בעזרת חומצה היאלורונית הם דרך נהדרת להתמודד עם קמטים בפנים, בעיקר באזור התחתון של האף והפה. עיקרון הטיפול הוא פשוט. חומצה היאלורונית היא חומר הנמצא בגוף ומשמש כבסיס לפיברובלאסטים - סיבי עור כמו קולגן או אלסטין השזורים במבנה של "שתי וערב" ואשר מקנים לעור את המראה הצעיר, הבריא והמאד נחשק.

הפיברובלאסטים אחראים על הגמישות, האלסטיות וההתחדשות של העור. בשל סיבות שונות כמו גנטיקה, חשיפה לשמש, רדיקלים חופשיים עישון, גיל ועוד, היקף הייצור הטבעי של החומצה ההיאלורונית פוחת. כתוצאה מכך, העור מתרוקן מתוכן. השכבות העמוקות שבהן מתחילים להיעלם הפיברובלאסטים קורסות ומתחילים להתהוות בהן קמטוטים. אלה, מובילים כמובן לקמטים עמוקים יותר. טיפולי מזותרפיה רפואיים בעזרת חומצות היאלורוניות מתמודדים עם הירידה בהיקף הייצור הטבעי, ומספקים לעור את המנה החסרה לו. 

אסתטיקה רפואית >  חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית

 

 

 

לאחר אפיון מצב הפנים של המטופל/ת, יספק הרופא הסבר מפורט על התהליך כולל מידע לגבי החלמה וסיכונים. במידת הצורך, ישולבו בטיפול גם הזרקות סקין בוסטר. הליך הטיפול עם חומצה היאלורונית מתבצע על ידי רופא ברגישות ובמקצועיות. החומצה מוחדרת בהזרקה פשוטה לפנים והטיפול אורך כ-30 דק' (לא כולל פגישת הייעוץ שלפניו).

טרם ההזרקות, הרופא ירגיע את המקום המדובר עם אמלה (משחת אלחוש). בנוסף, החומרים בהם אנו משתמשים (רסטילן וג'ובידרם) מכילים חומרי הרדמה. התחושה שמלווה את הטיפול היא בהחלט "נסבלת" ואפשר להגדיר אותה כ"אי נוחות" ולאו דווקא כ"כאב". 

במרבית המקרים יהיה די בטיפול אחד של כ-30 דק', אולם מכיוון שבמכון "בגוף ראשון" אנחנו רוצים לשמור על המראה הטבעי של הפנים, לעיתים נעדיף לחלק את הטיפול לשני מפגשים עם חודש הפסקה ביניהם. זאת, בכדי להימנע מהזרקות יתר בפעם אחת ו/או ממראה לא טבעי של הפנים. 
אחרי הטיפול

חומצה היאלורונית היא חומר שאין לו כמעט סיכונים ותופעות לוואי. למעשה, הבטיחות שמאפיינת את הטיפול היא אחד מיתרונותיו המרכזיים. לאחר הטיפול ייתכן והעור יסבול מאדמומיות או הופעה של שטפי דם קטנים. במקרים מסוימים עלולות להתפתח אלרגיות או דלקות אך תופעות הלוואי האלה מאד נדירות ומאפיינות פחות מ-3% מהאוכלוסייה. הרופא שלנו יבחן האם אתם בקבוצת סיכון לסבול מתופעות לוואי מסוימות ויעדכן אתכם טרם ההזרקה. 

העלמת קמטים עם חומצה היאלורונית איננו הליך מסובך. ניתן בקלות לחזור לשגרה לאחר הביקור במכון. תופעות הלוואי הבודדות (כמו למשל שטפי דם מקומיים או נפיחות קלה) הן זניחות ובדרך כלל נעלמות תוך יום עד יומיים. במידה שברצונכם לחזור אפילו לעבודה עם תום הטיפול, תוכלו לעשות כן. סימנים חיצוניים יוסתרו היטב עם מייק אפ ואיפור. 

אחרי הטיפול

סיכונים ותופעות לוואי

התהליך אצלנו

כמה טיפולים?

חומצה היאלורונית

"חומצה היאלורונית ב"גוף ראשון

לפני ואחרי

אבשלום גיסין 37 פתח תקווה

שלחו

שם:

11

תודה

טלפון:

11

רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים ונתקשר בהקדם

054-4444993