מזותרפיה היא ללא ספק אחד הטיפולים המדוברים והפופולאריים ביותר בעולם האסתטיקה והיופי. זהו טיפול אשר מבוסס על עידוד יצירת קולגן עשיר בחלבונים, חידוש תאים ומיצוק העור. הטיפול מבוצע על ידי מכשיר מזותרפיה, מכשיר חשמלי מהפכני אשר מצליח לבצע מאות דיקורים בעזרת 24 מחטים דקיקות וזעירות. הדיקורים אינם כואבים והטיפול נעשה בנוחות מירבית.

 

מכשיר מזותרפיה הוא מכשיר מדויק במיוחד אשר מתאים לסוגי עור מגוונים ואפקטיבי בכל אזור הפנים לרבות באזורים העדינים שליד העיניים. הטיפול מבוסס על תהליך של פציעה מבוקרת אשר כרוך בו כאב מינימאלי בלבד. טיפולי מזותרפיה מיועדים למגוון מצבים כמו שינוי טקסטורת העור, הזדקנות העור, חטטים, קמטוטים, צלקות, פוסט אקנה ועוד. 

טיפולי פנים  >  מזותרפיה

טיפול מזותרפיה מתאים למטופלים ומטופלות אשר מרגישים שעור הפנים שלהם רפוי וסובל מקמטוטים. זהו טיפול מצוין לתופעת פוסט אקנה ובמקרים אלה הוא מיועד גם לצעירים וצעירות בשנות ה-20 לחייהם. בדומה לטיפולי פנים קוסמטיים רבים, גם כאן מומלץ להקדים תרופה למכה. כלומר, להגיע לטיפול מזותרפיה ללא עיכובים שכן ככל שהבעיה מקבלת מענה במהירות, התוצאות תהינה אפקטיביות בהתאמה.

מזותרפיה הוא טיפול הכרוכים בו סיכונים מעטים בלבד. מבחינת תופעת לוואי שכיחות תיתכן תחושה של צריבה קלה במהלך הטיפול ואחריו. נפיחות ואדמומיות בעור הפנים יופיעו למשך מספר ימים אך ייעלמו לחלוטין. במקרים נדירים תיתכן תגובה אלרגית לחומרים הפעילים אך נדע לזהות את הסיכון בזמן ולעצור את הטיפול.

 סיכונים ותופעות לוואי

למי זה מתאים?

טיפולי מזותרפיה כוללים לרוב סדרות טיפולים של 6-10 מפגשים. מספר הטיפולים נקבע באופן אישי ולאור ניסיון הקוסמטיקאיות במכון ולפי אפיון מצב עור הפנים. הסוד טמון כמובן במינונים. במכון לאסתטיקה מתקדמת "בגוף ראשון" נדע לאחר תרחיץ והסרת איפור לכמה טיפולים העור זקוק תוך כדי תיאום ציפיות מול הלקוח או הלקוחה. 

מזותרפיה

כמה טיפולים?

התהליך

כמה טיפולי מזותרפיה יש לעבור עד אשר רואים תוצאות ראשונות?

התוצאות הראשונות בטיפולי מזותרפיה מתחילות להיראות לעין ולבלוט לאחר 2-3 טיפולים. על מנת להגיע לתוצאה מושלמת יש להקפיד על סדרת טיפולים של 6-10 מפגשים בממוצע. 

 

האם לאחר סדרת טיפולים ראשונה יש לעבור טיפולי מזותרפיה לתחזוקה שוטפת? אם כן, כל כמה זמן?

לאחר סדרת טיפולים ראשונה של מזותרפיה יש לעבור מדי פעם טיפולים נוספים לתחזוקה שוטפת. היות שהטיפולים אינם כואבים ונעשים בנוחות מקסימאלית, לא מדובר אלא בפינוק היכול להיות משולב עם טיפולי פנים נוספים. תדירות התחזוקה משתנה ממטופל למטופל. 

 

מה ההבדל בין טיפול מזותרפיה במכון לבין טיפול במכשיר מזותרפיה ביתי?

בדומה לפתרונות קוסמטיים אחרים אשר זמינים הן במכשיר ביתי והן בטיפול במכון, גם מזותרפיה המבוצעת בבית תהיה לעולם פחות אפקטיבית ועוצמתית מטיפול של קוסמטיקאית מנוסה "חמושה" במכשיר חדשני. הדברים נכונים לא רק לגבי המכשיר אלא גם מבינת החומרים המרוכזים שבשימוש המכון. 

 

האם מומלץ לשלב מזותרפיה עם טיפולים נוספים?

כן, לרוב מומלץ לשלב טיפול קוסמטי של מזותרפיה עם עבודה בעזרת מכשיר אולטרסאונד. טיפולים נוספים בשילוב מזותרפיה קשורים לאפיון הראשוני של העור על ידי קוסמטיקאית ותלויים כמובן ברצון המטופל/המטופלת. 

 

 

האם ישנם מטופלים ומטופלות שלא יכולים לעבור טיפולי מזותרפיה או שמזותרפיה לא תהיה אפקטיבית בעבורם?

בדומה לכל טיפול קוסמטי, גם טיפולי מזותרפיה מוגבלים במידה מסוימת ללקוחות מסוימים. למשל, לקוחות אשר נוטלים מדללי דם, לקוחות אשר סובלים מהרפס פעיל (נמתין עד ההחלמה), נשים בהריון ועוד. במידה שאתם משתייכים לאחת הקבוצות הללו, נדע לאבחן זאת מבעוד מועד.

 

כמה זמן נמשך טיפול בודד של מזותרפיה?

מזותרפיה איננה טיפול ארוך ומפגש במכון נמשך כ-30-40 דקות בסך הכל.

 

מה הפער מבחינת זמנים בין טיפולי מזותרפיה? האם הפער מתארך ככל שמתקדמים בתהליך?

בסדרת טיפולי מזותרפיה יש לערוך מספר מפגשים. לרוב, הממוצע עומד על 6-10 טיפולים לסדרה ראשונה. בין כל שני טיפולים יש להמתין כ-3-4 שבועות. ככל שנתקדם בתהליך הפער בין הטיפולים יגדל כמובן. 

 

האם לאחר טיפולי מזותרפיה יש מניעה להיחשף לשמש?

בדומה לטיפולים קוסמטיים רבים, גם במקביל לטיפולי מזותרפיה מומלץ להימנע מחשיפה ישירה לשמש. בטח ובטח ללא מקדם הגנה גבוה. 

 

מהם החומרים שמוזרקים לעור במהלך טיפולי מזותרפיה?

בטיפולי מזותרפיה אנו מזריקים פפטידים אשר מדמים במבנה שלהם קולגנים. קולגן הוא תא מייצר חלבון כאשר הזרקת פפטידים מעודדת את הקולגנים הטבעיים של העור להתעורר לפעילות.

 

מהי לרוב רמת התוצאות בסוף סדר הטיפולים מבחינת קמטוטים וצלקות? 

על פי רוב, לאחר סדרת טיפולי מזותרפיה הצלקות תקבלנה מבנה שטוח יותר, לא אחת עד כדי העלמתן לחלוטין. כך גם לגבי קמטוטים.

שאלות ותשובות

במכון "בגוף ראשון" אנו משתמשים בטיפולי מזותרפיה במכשיר מתקדם וחדשני. מכשיר המזותרפיה המקצועי שלנו מאפשר חדירה הדרגתית ועמוקה לעור, שליטה על מהירות פעילותן של המחטים, טיפול בתנועה מעגלית (ולא בתנועה אנכית כמו ברולר), והתאמה ספציפית ואישית לנקודות מדויקות. המחטים הזעירות חודרות אל השכבה הפנימית של העור ויוצרות תוך כדי כך נקבים קטנטנים בצפיפות גבוהה. חדירה זו יוצרת גירוי מקומי אשר מביא להתנעת תהליכי התחדשות קולגן ומילוי צלקות וחללים. זאת, בתוספת פפטידים וחומצה האלורונית הנמרחים ע"ג העור וחודרים תוך כדי התהליך.

בדומה לכל הטיפולים של מכון "בגוף ראשון", גם טיפולי מזותרפיה מתכתבים עם התהליכים הטבעיים של העור. אנחנו לא מנסים לשנות את העור אלא פשוט מבקשים לעודד אותו לשוב ולעשות את עבודתו כתמול שלשום. בטיפולי מזותרפיה מחדירים חומרים פעילים לשכבות הפנימיות של העור, דוגמת חומצות שונות, אשר לא ניתן להחדירם על ידי מריחה בלבד. על מנת להשלים עבור המטופלים את החוויה, מכון "בגוף ראשון" מציע שילוב טיפולי מזותרפיה עם פילינג רפואי, החדרת לחות, מסכה, ניקוי, העשרת עור, טיפול פנים קלאסי ועוד.

לפני ואחרי

אבשלום גיסין 37 פתח תקווה

שלחו

שם:

11

תודה

טלפון:

11

רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים ונתקשר בהקדם

054-4444993