אקנה, פצעי הבגרות שמופיעים על פניהם של כ-80% מהנערים והנערות, עלולים להשאיר תזכורת לא נעימה ולא אסתטית. צלקות, סימנים אדומים, כתמים, "חרכים", חטטים ועיוותים שונים. זוהי תופעת הפוסט אקנה. אם גם אתם מרגישים שהצד הלא יפה של הנעורים רודף אתכם, וזאת למרות שעברו להן כמה שנים טובות מהימים שבהם "פיצצתם" פצעונים מול המראה, תשמחו לדעת שיש פתרון קוסמטי.

 

במרכז לאסתטיקה מתקדמת, "בגוף ראשון", אנו מציעים טיפולי פוסט אקנה באמצעות מזותרפיה. הטיפולים ישפרו את מראה הפנים ויעניקו לעורכם חיים חדשים תרתי משמע. 

טיפולי פנים  >  פוסט אקנה

 אחת השיטות החדשות והאפקטיביות ביותר לטיפול בפוסט אקנה היא מזותרפיה. זהו טיפול אשר מבוסס על חידוש תאים, עידוד יצירת קולגן עשיר בחלבון ומיצוק העור. מכשיר המזותרפיה הוא מכשיר חשמלי מהפכני שבעזרת 24 מחטים זעירות מצליח לבצע מאות דיקורים לא כואבים ובנוחות מקסימלית. הוא מדויק מאד, מתאים לסוגי עור שונים ונחשב לאפקטיבי בכל אזורי הפנים. כן, כולל האזורים העדינים ליד העיניים (אך לא קרוב מדי).

מזותרפיה הוא אחד הטיפולים המדוברים ביותר בעולם האסתטיקה והוא משמש למגוון מצבים כמו חטטים, הזדקנות העור, קמטוטים, שינוי טקסטורת העור, צלקות ועוד. הוא מתבצע עם סיכונים מינימאליים ובעלויות אטרקטיביות. מזותרפיה מאפשרת להשיג תוצאות יפות ונראות לעין בזכות תהליך של פציעה מבוקרת עם כאב מינימאלי. 

במכון "בגוף ראשון" אנו משתמשים במכשיר מזותרפיה מתקדם המאפשר חדירה עמוקה והדרגתית לעור, שליטה גבוהה על מהירות פעילות המחטים, תנועה אנכית (ולא מעגלית כמו ברולר) והתאמה אישית לנקודות ספציפיות. המחטים חודרות אל שכבתו הפנימית של העור ויוצרות נקבים רבים וזעירים בצפיפות גבוהה. כתוצאה מכך נוצר גירוי מקומי אשר מניע התחדשות קולגן ובפועל מילוי חללים וצלקות. כלומר, זוהי קוסמטיקה לא משנה את העור אלא "מעודדת" ו"מעוררת" אותו. אגב, הדברים באים לידי ביטוי גם בהרגשה של רעננות ותחושה של התחדשות.

בעזרת מזותרפיה ניתן להחדיר לשכבות הפנימיות של העור חומרים פעילים כמו חומצות שונות אשר לא ניתן להחדירן בשיטה הרגילה של מריחה. תודות לכל היתרונות הללו, טיפול פוסט אקנה עם מזותרפיה הוא אפקטיבי במיוחד עם תוצאות מרשימות. הטיפול מתאים לכל עונות השנה ולכל גיל וגיל. טיפולי פוסט אקנה במכון לאסתטיקה מתקדמת "בגוף ראשון" מלא אחת עם טיפולי פנים נוספים כמו פילינג רפואי, מסכה, עיסוי, ניקוי, החדרת לחות, העשרת העור ועוד.

 

טיפול פוסט אקנה בעזרת מזותרפיה

פוסט אקנה דורש סדרה של 6-10 טיפולים בטווח של כחודש זה מזה. המטופלים מקבלים הביתה חומרים נוספים לעבודה בין לבין. בין הטיפולים, העור ממשיך לבנות את עצמו ומדובר על תהליך ולא על "זבנג וגמרנו". עם זאת, כבר לאחר הטיפול הראשון תחושו בשיפור. תוצאת הטיפול האופטימאלית תתקבל כ-6 חודשים מתום מהטיפול. כלומר, העור ימשיך "לעבוד" עבור הלקוח/ה. ​

פוסט אקנה

​כמה טיפולים?

האם טיפול פוסט אקנה עם מזותרפיה מעלים לחלוטין את הצלקות? 

טיפול בפוסט אקנה בעזרת מזותרפיה יביא לרוב להצלחה של עד 50%. רמת הצלחתו של הטיפול תלויה באלמנטים רבים כמו מצב העור, תגובת העור לטיפול, התמדה ועוד. 

 

האם ניתן לעבור טיפול פוסט אקנה גם בגיל מבוגר ושנים רבות לאחר היעלמות האקנה?

טיפולי פוסט אקנה מתאימים לא רק למטופלים צעירים. הטיפולים ניתנים גם למטופלים אשר עשרות שנים עברו מהימים שבהם פצעונים "קישטו" את פניהם. למרות ש"יפה שעה אחת קודם", בכל הנוגע לפוסט אקנה אפשר לומר שגם "מוטב מאוחר מלעולם לא". 

 

האם הטיפול בפוסט אקנה כרוך בכאב?

טיפול בפוסט אקנה בעזרת מזותרפיה איננו נחשב לטיפול כואב. אולם, כידוע, כאב הוא עניין אישי וסובייקטיבי. אם הלקוח "לא עומד" בטיפול ניתן למתן את הכאב. חשוב להדגיש כי גם כאשר הטיפול ימותן עדיין נהנה מתוצאות מרשימות. 

 

האם הטיפול לפוסט אקנה מתאים גם לגברים וגם לנשים?

אקנה היא תופעה אשר לא מבחינה בין נשים לגברים, וכך גם פוסט אקנה. טיפולי פוסט אקנה בעזרת מזותרפיה מתאימים לכולם והצלחתם אינה תלויה במגדר אלא בפרמטרים אחרים כמו מצב העור, גנטיקה, עבודה משלימה בבית ועוד. 

 

האם טיפול פוסט אקנה יעיל גם לכתמים ולא רק לחטטים?

הטפול בפוסט אקנה מציג יעילות מרשימה לא רק בצלקות כמו כתמים אלא גם בחטטים וקמטוטים. מכשיר המזותרפיה מסוגל לעשות פלאים ולהעניק לעור את המרקם והברק שהוא משווע להם. 

 

האם סוג הטיפול מושפע מגוון העור (כהה, בהיר)?

כן. כידוע, עור כהה נוטה לפיגמנטציה (כתמים חומים) והיפו פיגמנטציה (כתמים לבנים) ולכן אבחון העור הוא תנאי הכרחי לטיפול. הסיבה היא כמובן ברורה – אין שום טעם בטיפול אשר עלול לגרום לבעיה אחרת. 

  

האם ניתן לטפל בפוסט אקנה עם תכשירים בלבד?

פוסט אקנה איננה תופעה פשוטה ולא ניתן לפתור אותה עם תכשירים קוסמטיים בלבד. למעשה, גם טיפול במכון בעזרת מכשיר מזותרפיה מתקדם וחדשני לא יציג תוצאות של 100%. ניתן כמובן לשלב את הטיפול עם עבודה בבית וצריך לדעת כיצד להתאים לעור את התכשירים המתאימים.

 

האם לעיתים ניתן להסתפק בפחות מ-6 טיפולים?

הצלחתו של טיפול פוסט אקנה עם מזותרפיה משתנה ממטופל אחד למשנהו. פרמטרים רבים כמו מצב העור, גנטיקה, עבודה בבית ושיהוי יכולים להיות בעלי משמעות אדירה לגבי הצלחת הטיפול בטווח הקצר ובטווח הארוך. במקרים מסוימים, מטופל ייהנה מתוצאות משביעות רצון תוך פחות משישה טיפולים. 

 

האם לעיתים הפתרון לפוסט אקנה הוא רפואי ולא קוסמטי?

ישנם מקרים שבהם הפתרון לפוסט אקנה יהיה רפואי ולא קוסמטי. חשוב להדגיש כי הקוסמטיקה יכולה תמיד לעזור גם כאשר קיים צורך בפנייה לרופא עור. לאחר אפיון מקצועי של העור ניתן לנתח את המצב ולדעת היכן מתחילה ונגמרת הקוסמטיקה, והיכן אין מנוס מלערב רופא. 

שאלות ותשובות

תוצאות הטיפול בפוסט אקנה יביאו בדרך לכלל לפתרון ברמה של כ-50%. בדומה לתופעות רבות אחרות, ככל שמדובר על צלקות של פצעוני בגרות ואקנה, מניעה היא התרופה המושלמת. כלומר, עדיף להגיע לטיפול קוסמטי בזמן הופעת האקנה בגיל הנעורים מאשר לנסות ולחדש את העור לאחר מכן עם מזותרפיה. אולם, הטיפול החדשני מציג תוצאות טובות במיוחד והיעלמות של 50% מהבעיה היא בהחלט תמורה נהדרת. התוצאה המאפיינת טיפולי פוסט אקנה עם מזותרפיה היא עור מוצק, קורן, עם מרקם אחיד, והפחתה משמעותית של הקמטוטים והצלקות. הצלחת הטיפול תהיה שונה אצל אנשים שונים. יהיו מטופלים שיגיבו מיד בהצלחה, ויהיו כאלה שיגיבו לאט ומעט. לא ניתן לחזות את התוצאות מראש!

 תוצאות

 

 

 

 

 

 

אבשלום גיסין 37 פתח תקווה

שלחו

שם:

11

תודה

טלפון:

11

רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים ונתקשר בהקדם

054-4444993