אם אתם בטוחים שהסרת שיער בלייזר חייבת להיות טיפול כואב ולא נעים, הגיע הזמן שתכירו את הטכנולוגיה המצוינת של ה-SHR. מדובר בפיתוח כחול לבן של מכשיר להסרת שיער בהבזקי אור על בסיס טכנולוגיית לייזר. ה-SHR שינתה את גישת הטיפולים להסרת שיער בלייזר. בעיקר משום שהיא מבוססת על אנרגיית חום לא גבוהה ולכן מפחיתה משמעותית את תחושת הכאב. זו הטכנולוגיה הראשונה שנתנה את הדעת על תחושת המטופל ומזעור אי הנוחות בטיפול.

הסרת שיער בלייזר סופרנו SHR בפתח תקווה

SHR היא תוכנת מחשב ה"מולבשת" על מכשיר לייזר ומסירה שיער על ידי חימום הדרגתי. הלייזר מתביית על זקיק השערה, ממש כמו "טיל מונחה", וגורם לו לחדור פנימה. אגב, ישנם שני סוגי SHR  - האחד מבוסס לייזר והאחר על קרן אור (ipl). שתי הטכנולוגיות טובות ובמכון "בגוף ראשון" השתדרגנו כבר לפני כ-6 שנים ליעילה מבניהן – SHR מבוסס לייזר. אנו גאים בשני מכשירי ה-SHR שיש לנו במכון אשר מציגים תוצאות מדהימות.

מה זה SHR?

התשובה לגבי מספר הטיפולים ב-SHR תלויה באזור המטופל ובגנטיקה של כל אחד מאיתנו. לרוב:

  • נשים תזדקקנה לפחות טיפולים מגברים.
  • שיער פנים יזדקק ליותר טיפולים משיער גוף.
  • נשים מעל גיל 35 תזדקקנה לפחות טיפולים מנערות.
  • שיער שחור ו"עצבני" יעלם מהר יותר משיער בהיר.

הסרת שיער

כמה טיפולים? 

התהליך

האם טכנולוגיית SHR באמת אינה כואבת?

כן, אחד מיתרונותיה הגדולים ביותר של טכנולוגיית SHR הוא העובדה שמדובר בשיטה אפקטיבית להורדת שיער בלייזר ללא כאבים (ולכל הפחות, עם כאב מינימאלי לחלוטין). 

 

האם הטכנולוגיה מתאימה גם לבעלי עור בהיר במיוחד?

הסרת שיער עם SHR מציגה נתונים מצוינים ותוצאות מרשימות לגבי עור בהיר. להיפך, האתגר – שגם עמו ניתן להתמודד כמובן – הוא עור כהה. 

 

האם התוצאות הן של הסרת שיער לצמיתות?

לרוב, התשובה לכך היא "כן, בוודאי", אך מסיבות מובנות הנוהג הוא להבטיח עד 80%. עקב המקרים החריגים שבהם יש קושי בהסרת שיער נאסר ע"פ חוק להבטיח 100%. בכל אופן, במכון "בגוף ראשון" אנחנו מכוונים למקסימום תוצאות ובדרך כלל גם מגיעים ל100% הצלחה. שימו לב, באשר לפנים הסיפור הוא אחר. הסרת שיער בפנים יכולה להיות בעייתית ולא להניב תוצאות כלל ולכן לא נבטיח הבטחות שלא נוכל לקיים. 

 

כמה זמן קיים בשוק הטיפול של הסרת שיער בלייזר עם SHR?

פטכנולוגיית הסרת שיער עם SHR היא טכנולוגיה בטוחה שקיימת כבר למעלה מ-7 שנים. 

 

האם אין סכנה של כוויות במהלך הטיפול?

בדומה לכל טיפול בסגנון זה, גם בהסרת שיער עם SHR קיים סיכון נמוך מאד לכוויות. במכון "בגוף ראשון" אנו נמצאים בקשר עם גוף המטופל או המטופלת ויודעים למזער את הסיכון הזה למינימום שבמינימום. מיותר לציין שנעצור מיד אם נגלה בעיה. 

 

כמה טיפולים צריך לעשות ובאיזו תדירות?

במכון "בגוף ראשון" אנו ממליצים על סדרת טיפולים של 12 מפגשים בממוצע. זאת, לשם הגעה לתוצאות מקסימאליות של דילול שיער ברמה של 80% ויותר. מיותר לציין שישנם מקרי קיצון אשר דורשים טיפולים נוספים וישנם לא מעט מטופלות ומטופלים אשר יכולים להסתפק בפחות.  

 

האם מותר להיחשף לשמש במהלך הטיפולים?

כן, אחד מיתרונותיה המשמעותיים ביותר של הסרת שיער בלייזר עם SHR הוא היכולת להיחשף לשמש. החשיפה לשמש אפשרית ולא מסוכנת כל אימת שהיא לא נעשית שלושה ימים לאחר הטיפול ושלושה ימים לפני הטיפול. 

 

האם אפשר לעבור את הטיפול בתקופת המחזור?

כן, ניתן לעבור טיפולי הסרת שיער בלייזר עם SHR גם בתקופת המחזור החודשי.

 

שאלות ותשובות

גילוח - על האזור המטופל להיות מגולח למשעי כ-12 שעות לפני הטיפול. למה לגלח לפני הטיפול? ובכן, הגילוח חושף את העור ואנו מעדיפים לתת לעור להירגע ורק אז לטפל. מניסיוננו, הטיפול הרבה פחות כואב כשהעור רגוע.

הטיפול עם המכשיר - הטיפול מתבצע תוך כדי תנועה, והפולסים המאוד מהירים של המכשיר מחממים את זקיקי השיער בהדרגה. החימום ההדרגתי גורם להקרשת החלבונים בזקיקי השערה. בו זמנית, הלייזר מתביית על זקיק השערה תוך ניתוקו מאספקת הדם. כך, בתהליך משולב, נחסמות דרכי ההזנה לזקיק והוא "נחנק" וקורס.

ללא כאב - שיטה ייחודית אשר כמעט לא מלווה בכאב ומתאימה לכל סוגי העור. כן, גם בעלי עור כהה וגם בעלי עור בהיר יוכלו ליהנות מגוף חלק ונקי משיער בעזרת SHR.

 

התמודדות עם סוגי שיער שונים - הסרת שיער בלייזר עם SHR מתאימה לסוגי שיער שונים ובעלי שיער פלומתי ובהיר ייהנו מתוצאות אפקטיביות במיוחד בתוך זמן קצר בלבד. יש לציין שתנאי הכרחי להצלחת הטיפול הוא צבע. אם השערה נטולת צבע (קרי, שקופה או לבנה), לא נוכל להעלימה בטכנולוגית הבזק אור או לייזר כלל! ג'ינג'י הוא הצבע הבהיר ביותר ונוכל לטפל בו בכפוף לפגישת ייעוץ.

 

התאמה לאזורים שונים בפנים - הטכנולוגיה רלוונטית לכל אזור בגוף לרבות אזורים אינטימיים והפנים - בכפוף לפגישת ייעוץ.

 

טיפולים גם בקיץ - עם ה-SHR ניתן לעבור את הטיפולים גם בקיץ מבלי חשש לכוויות או פיגמנטציה. זאת לעומת שיטות אחרות שבהן חשיפה לשמש אסורה בתכלית משום שעור שזוף הוא עור רגיש.

יתרונות השיטה

התאמה לכל המגדרים ולגילאים שונים - הטיפולים מתאימים לנשים, גברים וילדים. פרוטוקול הטיפולים מורה על טיפול בבנות - שנתיים לאחר התייצבות המחזור החודשי ובבנים עם תום תהליך ההתבגרות. לעיתים אנו מסוגלים לטפל גם בילדים קטנים כאשר הילדה הצעירה ביותר שלנו הייתה בת 6 והיו לנו  לא מעט בנים לפני גיל ההתבגרות. ראו בהמשך על טיפולים בילדים.

 

תוצאות של כ-80% - תוצאות מרשימות של הסרת שיער לתקופה ארוכה בשיעור של כ-80% (ויותר).

 

טיפולים קצרים יחסית - משך טיפולים קצר ביחס לשיטות אחרות.

 

אין כמעט צורך בהכנות מקדימות - אין צורך בהכנות מוקדמות לקראת הטיפולים מלבד גילוח. 

סוד קסמה של הסרת שיער עם SHR טמון בפעולת חימום המתבצעת בעדינות בצורה מתמשכת על פני העור ולא ממוקדת היישר אל זקיק השערה. עם תחילת הטיפול מסמנים ע"ג עור הלקוחה ריבועים בגדלים שונים המאפיינים את אזור הטיפול. הגוף איננו מפרש את הפעולה כפעולה כואבת וההרגשה היא בעצם מרגיעה וחמימה. לעיתים, הסרת שיער בלייזר עם SHR מרגישה אפילו כמו עיסוי עדין.

 

חשוב להדגיש שכאשר השיער צפוף, שחור ועבה, לא יהיה ניתן להתחמק מתחושת חום. יש לזכור שכאב הוא עניין סובייקטיבי. כך או כך, במרכז לאסתטיקה "בגוף ראשון" נרגיש את המטופל ונדע כיצד למזער תחושות לא נעימות עד למינימום של המינימום של המינימום.

סוגי עור שונים וסוגי שיער שונים

כמה טיפולים ותדירות

SHR להסרת שיער בלייזר דורשת לרוב בין 8 ל-12 טיפולים. מספר הטיפולים משתנה ממטופל למטופל ובתחילת הדרך ניתן להעריך מול מה אנחנו עומדים. המרווחים המומלצים בין הטיפולים הם של כ-30 עד 90 ימים. תדירות הטיפולים היא עניין אישי שתלוי גם באזור המטופל. למשל, טיפולי הסרת שיער באזורים הורמונאליים ידרשו לעיתים יותר טיפולים מהרגיל. מה זה אזור הורמונאלי? אצל גברים מדובר לרוב על הכתפיים והגב העליון, ואצל נשים - הפנים. 

הסרת שיער בלייזר עם SHR איננה מבטיחה הסרת שיער לצמיתות אך לרוב ניתן בעזרתה לדלל את השיער עד לשיעור של 80% (!) ויותר. התוצאות משתנות מבחינה מגדרית שכן הסרת שיער לגברים עם SHR תהיה מעט פחות אפקטיבית בעקבות הורמון הטסטוסטרון המעודד צמיחת שיער. אצל נשים, לעומת זאת, שיעורי ההצלחה עולים ומשתפרים. גם הגיל משחק תפקיד ונשים מבוגרות ייהנו מתוצאות לאורך זמן ביחס למטופלות צעירות בשל התייצבות האיזון ההורמונאלי בגופן עם השנים.

התוצאות

בשונה מטיפולי הסרת שיער בלייזר, טכנולוגיית ה-SHR טומנת בחובה סיכונים מינימאליים. מדובר במכשיר אמין ופופולארי אשר תופעות הלוואי והסיכונים הכרוכים בו קלילים. במקרים מסוימים תיווצר באזור המטופל אדמומיות קלה שתעבור בתוך זמן קצר (מספר שעות).

 

כוויות הן נדירות ועלולות להיגרם ל:

  • לבעלי עור רגיש במיוחד.
  • מטופלים שנחשפו לשמש טרם הטיפול ולא דווחו על כך למטפלת (אנו מקפידים על הימנעות מחשיפה לשמש לפחות 3 ימים לפני הטיפול).
  • הטיפול נעשה על ידי קוסמטיקאית לא מנוסה (זה לא הסיפור של "בגוף ראשון", אל דאגה). כאשר אפיון מצב העור והשיער נעשה במקצועיות טרם הטיפול, רמת הסיכון מ-SHR שואפת לאפס. 

סיכונים ותופעות לוואי

לאחר הטיפול

בכדי להימנע ככל הניתן (ו/או להקל) על תופעות לוואי כמו קילוף וגירוד העור, מומלץ למרוח על האזור המטופל קרם אלוורה או קרם לחות עשיר.

אבשלום גיסין 37 פתח תקווה

שלחו

שם:

11

תודה

טלפון:

11

רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים ונתקשר בהקדם

054-4444993