יותר ויותר גברים הסובלים משיעור יתר ו/או שואפים להגיע למראה חלק ונקי משיער, פונים לטיפולי הסרת שיער בלייזר. גם אצלנו, במכון לאסתטיקה מתקדמת "בגוף ראשון", תיהנו מטיפולי העלמת שיער ברמה גבוהה לגברים. לקוחותינו הגברים נהנים משירות מצוין ומקצועי ומטכנולוגיה פורצת דרך של הסרת שיער בלייזר בטכנולוגיית SHR.

SHR היא שיטה חדשנית – פטנט פרי פיתוח ישראלי - אשר נכנסה למעגל הטכניקות להסרת שיער בלייזר בשנים האחרונות. יתרונותיה הבולטים באים לידי ביטוי בתוצאות מרשימות במינימום תחושת כאב. SHR מתאימה כמעט לכל סוגי העור ובמכון "בגוף ראשון" אנו עובדים עם מכשירי SHR מבוססי לייזר. ברשותנו שני מכשירים – אחד "למתחילים" אשר מטפל בשיער חזק, עבה וכהה, ואחד ל"מתקדמים" אשר יודע להתמודד עם שיער בהיר ו/או שיער אשר עבר כמה וכמה טיפולי לייזר בעבר. 

הסרת שיער  >  גברים 

SHR היא בעצם תוכנת מחשב אשר מולבשת על מכשיר לייזר ופועלת תוך כדי חימום הדרגתי. הלייזר, כמו "טיל מונחה", מתביית על זקיק השערה ומביא לחדירתו פנימה. כ-12 שעות לפני הטיפול האזור המטופל צריך להיות מגולח למשעי בכדי לחשוף את העור ולתת לו להירגע כהכנה. הסרת שיער עם SHR מתבצעת תוך כדי תנועה כאשר פולסים מהירים מחממים בהדרגה את זקיקי השערה. חימום הדרגתי זה גורם להקרשתם של החלבונים המצויים בזקיקי השערה ובמקביל הלייזר מנתק את אספקת הדם מהזקיק. זהו תהליך משולב אשר גורם לחסימתן של דרכי ההזנה של הזקיק עד כדי חניקתו וקריסתו.

 מהלך הטיפול

  • התאמה לכל סוגי העור וכמעט לכל סוגי השיער.
  • טיפול במינימום כאב.
  • סיכויים גבוהים לתוצאות מרשימות גם בקרב גברים.
  • אפשרות לבצע את הטיפולים בחודשי הקיץ ללא חשש מפני חשיפה לשמש.
  • טווחי זמנים גדולים בין טיפול לטיפול (בהשוואה למריטה).

 

טיפולי הסרת שיער לגברים מתמקדים בכל חלקי הגוף. אחוזי ההצלחה של הסרת שיער לגברים משתנים במידה ניכרת בין מטופל למטופל ולעיתים בין אזורים שונים באותו הגוף. הסיבה לכך נעוצה בגנטיקה האישית וברמת הטסטוסטרון בגוף המטופל. 

הסרת שיער בלייזר לגברים

היתרונות המרכזיים בטיפולי הסרת שיער לגברים עם SHR:

הסרת שיער בלייזר עם SHR היא תהליך ללא סיכונים וכמעט ללא כאבים. לאחר הטיפול, העור יהיה מעט נפוח ואדמומי אולם תופעות הלוואי הללו חולפות במהירות ובתוך זמן קצר. במקרים נדירים בלבד תיתכן תגובה אלרגית אך המטפלות המנוסות שלנו תדענה לזהותה בזמן. 

סיכונים 

גברים, בהשוואה לנשים, זקוקים לעיתים לסדרות טיפולים ארוכות יותר בכדי להגיע לתוצאה הסופית הרצויה. בדרך כלל מדובר על שתי סדרות של 12 טיפולים אשר נערכים בטווח של חודשיים-שלושה. ככל שמתקדמים בתהליך, הטווח בין הטיפולים גדל. הסיבה למנוחה בין הטיפולים נובעת מהצורך לטפל בזקיקי השערה כאשר הם אינם במצב "רדום". לאחר תום שתי סדרות טיפול, כדאי להגיע לתחזוקה במכון בתדירות של פעם-פעמיים בשנה. 

 כמה טיפולים?

אחוזי הצלחה

בניגוד להסרת שיער בלייזר לנשים, הסרת שיער לגברים היא משימה מורכבת יותר. זאת, בשל הורמון הטסטוסטרון הגברי אשר מגביר באופן משמעותי את קצב צמיחת השיער. טיפולי הסרת שיער לגברים יכולים שלא להציג הצלחה כלל או להביא לשיפור של עד 80% ויותר. במכון לאסתטיקה מתקדמת "בגוף ראשון" אנחנו עוקבים אחר ההתקדמות ויודעים לנתח את השפעתם של הטיפולים כבר למן המפגש הראשון.

אבשלום גיסין 37 פתח תקווה

שלחו

שם:

11

תודה

טלפון:

11

רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים ונתקשר בהקדם

054-4444993