במכון לאסתטיקה מתקדמת, "בגוף ראשון", הזרקת בוטוקס להעלמת קמטים מתבצעת על ידי רופאי הבית שלנו. כן, אתם בידיים טובות. עובדים עמנו רופאים העוסקים ברפואה אסתטית מזה שנים ואשר תחת ידיהם עברו אין ספור מטופלים ומטופלות.

 

ה"אני מאמין" שלנו הוא לשמור על אסתטיקה שעובדת עם העור. גם במסגרת העלמת קמטים עם בוטוקס אנחנו לא שואפים להגיע למראה מלאכותי של "בובת חרסינה" נטולת הבעה. חשוב לנו ללכת עם הקצב והגיל הטבעי של הפנים ולשפר את המצב מבלי לשנות את פני המטופלים לבלי היכר. אנחנו עושים זאת על ידי הקפדה בלתי מתפשרת על אפיון מקצועי של קמטי הפנים, הזרקות במינונים מדויקים, ועבודה עם בוטוקס מקורי בלבד. מדובר בעניין חשוב שכן בשוק יש לא מעט מקומות העובדים עם בוטוקס לא מקורי. בעלויות תמוהות עד כדי מצחיקות אך עם תוצאות שעלולות להיות מצחיקות הרבה פחות. 

הזרקת בוטוקס היא טכניקה מצוינת לטשטוש והעלמת קמטים בחלק העליון של הפנים כמו "קמטי חשיבה" במצח, "קמטי דאגה" בין הגבות, ו"קמטי צחוק" בצדי העיניים. 
בוטוקס – מה זה בעצם?
מבחינת הגדרה מקצועית "יבשה" - בוטוקס הוא שם מסחרי של הרעלן בוטוליניום טוקסין. הוא מופק כחומר עתיר חלבונים במעבדה מחיידק הנקרא קלוסטרידום בוטוליניום. תהליך הייצור והשיווק של החומר נעשה על ידי החברה האמריקאית אלגרן (Allergan). בוטוקס הוא חומר עשיר בחלבונים ובטיפולי אסתטיקה הוא מוזרק בין העצב והשריר. הזרקתו מביאה להרפיית השריר והחלשת הקמטים. 
רבים חוששים מעצם הגדרת החומר כרעלן. בעניין זה, עליכם לדעת שזהו חומר בטוח הנמצא בשירות הרפואה כבר למעלה מחמישה עשורים. הזרקת בוטוקס בפנים, באזורים הנכונים, אינה מהווה סכנה ולא מפריעה לגוף בתפקודו השוטף. הפעולה של הבוטוליניום טוקסין היא הרפיית השריר עד למצב בו ההתכווצות הטבעית הופכת למינורית עד אפסית. כתוצאה מכך הקמט הופך לרפוי ו"נעלם". שימו לב, הקמטים "ייעלמו" לתקופת השפעת החומר ויחזרו עם התפוגגות ההשפעה. יש לשוב על הטיפול כל 3-6 חודשים ולעיתים גם פעם בשנה (תלוי בגיל המטופל/ת, מצב העור וכדומה). 

אסתטיקה רפואית >  בוטוקס בפתח תקווה

 

טיפולים קוסמטיים של העלמת קמטים בפנים עם בוטוקס פופולאריים לא רק בגלל התוצאות המרשימות שלהם, אלא גם משום שהם קצרים ופשוטים. הטיפול נמשך בסך הכול 10-20 דק' (אגב, הזרקות בוטוקס זכו לכינוי "טיפולים של הפסקת צהריים" בדיוק בגלל זה). חשוב לדעת שבמכון לאסתטיקה מתקדמת, "בגוף ראשון", אנו מבצעים טיפולי בוטוקס בהתאמה אישית ובמקצועיות ועל כן הפגישה עם הרופאה "מאריכה" את הטיפול ויכולה להימשך כ-20-30 דק' נוספות.

במסגרת הפגישה עם הרופא תקבלו הסבר מלא אודות הזרקות בוטוקס ותשמעו על הטיפול ותופעות הלוואי הצפויות. ההזרקה מבוצעת בעדינות המתבקשת ולרוב התחושה היא בעיקר של "חוסר נוחות" ופחות של "כאב". כך או כך, אנו דואגים להזריק בוטוקס לאחר אלחוש בכדי להקל על התהליך כולו. מזרק בוטוקס הוא מזרק דקיק ולא מאיים ו"בגוף ראשון" מקפידים על רמה גבוהה של סטריליות. למשל, אנחנו תמיד פותחים מול הלקוח/ה מזרק חדש ונקי. המדבקות המוסרות מהמזרקים נשמרות בתיק הלקוח/ה למעקב ותיעוד. הזרקות בוטוקס מבוצעות בשלושה אזורים מרכזיים – המצח, הגבות וצדי העיניים. בכל אחד מהמקומות הללו הטיפול מעט שונה. 

 

במרבית המקרים, הזרקות בוטוקס להעלמת קמטים בפנים מבוצעות בטיפול אחד בלבד של כ-10-20 דק'. לעיתים יש צורך בשני טיפולים המתקיימים בפער של כשבועיים זה מזה. במכון לאסתטיקה מתקדמת, "בגוף ראשון", נעדיף לחלק טיפול מורכב לשני מפגשים בכדי לשמור על המראה הטבעי של הפנים ולמנוע הזרקת יתר ב"מכה אחת". תמיד נבכר טיפול "שמרני" ונוסיף עליו במקרה הצורך. מאד לא נעים להיות "מוזרק יתר". גם כשהטיפול הראשון מספיק, מומלץ להגיע אלינו לביקורת כעבור כשבועיים.

 

לטיפולי הזרקת בוטוקס תופעות לוואי שמרביתן זניחות. מדובר על תופעות לוואי אשר תחלופנה מעצמן תוך שעות ספורות עד מספר ימים לכל היותר. בין תופעות הלוואי הללו ניתן למנות כאבי ראש קלים, שטפי דם קטנים, אדמומיות באזור המטופל, צניחת עפעף, נפיחות, סחרחורת או זיהום. לרוב ניתן להסוות את תופעות הלוואי החיצוניות עם איפור ומייק אפ. 

 

הזרקות בוטוקס הן טיפולים קוסמטיים פשוטים אשר זכו לכינוי "טיפולי הפסקת צהריים". אחת הסיבות לכך היא שאין להם כמעט תופעות לוואי רציניות וניתן לחזור לשגרה באותו היום. כן, אפילו ללכת לעבודה. לעיתים המטופלים מרגישים תחושה מעט מוזרה בפנים וחשוב לזכור שהתוצאות המלאות של העלמת הקמטים תתגבשנה רק כעבור כמה ימים (בדרך כלל, שלושה). האדמומיות שמאפיינת את האזור המטופל תעלם בתוך מספר שעות בלבד

אחרי הטיפול

סיכונים ותופעות לוואי

התהליך אצלנו

כמה טיפולים?

בוטוקס

"הזרקות בוטוקס ב"גוף ראשון

לפני ואחרי

אבשלום גיסין 37 פתח תקווה

שלחו

שם:

11

תודה

טלפון:

11

רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים ונתקשר בהקדם

054-4444993