אודות

לאור נרות המפיצים ריחות משגעים, באווירה ביתית ובסגנון בוטיק יוקרתי, המכון לאסתטיקה מתקדמת "בגוף ראשון" מציע לך להתחבר אל היופי הטבעי שבך. המכון מעוצב בקווים נקיים בגווני שמנת ולבן אשר שמים את המטופל/ת במרכז ומדגישים אינטימיות ורוגע. בזכות ידיים למודות ניסיון שצברו עשרות שנות טיפולים (והכשרות והשתלמויות), ותודות לטכנולוגיה מהשורה הראשונה בעולם האסתטיקה והיופי, את מוזמנת לחוויה שמשלבת תוצאות ברמה גבוהה עם יחס ברמה אישית. 
המכון הוקם על ידי דיתה נייסר, קוסמטיקאית בעלת וותק של כ-25 שנה. כיום, לצד דיתה עובדות במכון צוות מוביל של מטפלות מדהימות. אנו מקפידים על אבחנה מדוקדקת, ודוגלים רק בטיפולים שמניבים תוצאות מוכחות. כן, כן, אתם בידיים טובות. האמינות והשקיפות הן ערכים מובילים במכון עד כדי הימנעות מביצוע טיפולים שתוצאותיהם לא תגענה לרמה המצופה מבחינתנו ו/או מבחינת הלקוחה.  
טווחי הגילאים של המטופלים שלנו נעים מילדים עד לבני גיל הזהב. למכון "בגוף ראשון" אין ספור לקוחות קבועים כולל מטופלים ומטופלות אשר פוקדים אותנו במשך שנים. לא אחת מדובר על משפחות שלמות וכמה דורות שמגיעים לטיפולים באופן קבוע. דיתה והמטפלות נותנות לכל לקוח/ה יחס איש וטיפול מקצועי בסטנדרטים בלתי מתפשרים. לכל אחד/אחת אנו מתאימים את הטיפול הטוב ביותר עבורו/עבורה בעזרת מניפה רחבת היקף של תכשירים ומכשירים. 
במכון לאסתטיקה מתקדמת, "בגוף ראשון", המניע שלנו הוא לעשות שינוי, לעשות הבדל. תמיד נפעל במסירות לשפר את המראה החיצוני ולהשפיע על ההרגשה הפנימית. בכדי להגיע לתוצאות מיטביות, אנו עושים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, הכי חדישה והכי אפקטיבית. 
בין הטיפולים שממתינים לכם במכון "בגוף ראשון" תמצאו מבחר טיפולי פנים לכל גיל כמו טיפול פנים קלאסי, אנטי אייג'ינג, הצערת עור, טיפול באקנה ובפוסט אקנה, מזותרפיה, פיגמנטציה ועוד. אנו מציעים גם הסרת שיער בלייזר וכן מגוון טיפולים במחלקה הרפואית שלנו לרבות בוטוקס, חומצה היאלורונית והעלמת וורידים עם סקלרותרפיה. 

אבשלום גיסין 37 פתח תקווה

שלחו

שם:

11

תודה

טלפון:

11

רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים ונתקשר בהקדם

054-4444993