הצערת עור היא טיפול קוסמטי פופולארי הצובר תאוצה וכך גם הטכנולוגיות המלוות אותו. תהליך ההזדקנות הטבעי של העור לא מתחיל כשאנחנו בני 40 ו-50, אלא כבר בשנות העשרים (ואפילו שנות העשרים המוקדמות). העור, האיבר הגדול ביותר בגוף האדם, הוא הראשון בהתגוננות מפני פגעי חוץ. חשבו שלולא העור, למשל, כוויה פשוטה הייתה מתרחשת על איברים פנימיים וחיוניים. העור  מתוגמל "במתנות" לא פשוטות בעבור עבודתו. כאשר מוסיפים לכך אורח חיים מודרני וקצבי שכולל תזונה לא מסודרת, לחץ או עישון, תופעת הזדקנות העור עלולה אף להקדים את בואה. או אז מופיעים פגעי הזמן והאקולוגיה כפיגמנטציה (כתמי עור), רפיון, מראה עייף, קמטים וקמטוטים. 

טיפולי פנים  >  הצערת עור

קהל היעד המרכזי של טיפולי הצערת עור קוסמטיים מורכב מנשים בשנות ה-40 וה-50 לחייהן. אלו מטופלות אשר מרגישות היטב את תהליכי ההתבגרות וההזדקנות של העור ורוצות לעצור את מחוגי הזמן ככל הניתן. נשים צעירות יותר, אשר סימני ההזדקנות טרם מעטרים את פניהן (צווארן ומחשופן), יכולות ליהנות מטיפולי מנע של הצערה בסגנון אנטי אייג'ינג. ההבדל המרכזי בין שני הטיפולים הוא העוצמה והמינון. כמו כן, לגילאים צעירים אנו ממליצים על קרמים ומשחות לתחזוקה עצמית. מיותר לציין כי גם גברים מבקרים אצלנו במכון בתדירות הולכת וגוברת. 

הצערת עור במכון לאסתטיקה מתקדמת "בגוף ראשון", מבוצעת במקצועיות על ידי קוסמטיקאיות מנוסות ומיומנות. אנו מקפידים לעבוד רק עם תכשירים וחומרים ברמה גבוהה ורק עם מכשור חדשני ומתקדם. זאת, מתוך מטרה להעניק למטופלים שלנו הרגשה נהדרת ומראה מצוין למן המפגש הראשון ולאורך כל ההתקשרות ההדדית.

 

במכון "בגוף ראשון" אנו דוגלים ב"קוסמטיקה בטבעיות". כלומר, לא נשנה את הקצב של העור אלא פשוט נגיע אל האזורים ה"רדומים" ונעיר אותם בעזרת מכשור טכנולוגי וחומרים פעילים. כמו כן, לעולם לא נמשיך להעניק טיפול לאישה במידה שאנו סבורים שטיפולים נוספים לא יואילו. כלל ברזל עבורנו הוא להבטיח רק את מה שאפשר לקיים.

 

המטרה שלנו בטיפולי הצערת עור היא פשוט לגרום לעור לעשות את העבודה שלו. זהו ריקוד טנגו עם המנגנונים הטבעיים של הגוף. דיתה נייסר, העומדת בראש "בגוף ראשון", היא קוסמטיקאית שמאחוריה למעלה מ-25 שנות ניסיון. הסטנדרטים הגבוהים שהוצבו על ידי דיתה במכון עוברים דרך ידיהן של הקוסמטיקאיות אל המטופלות. המטרה היא כמובן שהמטופלת תיהנה מעור מוצק, בריא, צעיר, קורן, מלא חיים וברק. החומרים הפעילים שמוחדרים לשכבות הפנימיות של העור מעודדים את הייצור הטבעי של סיבי האלסטין והקולגן העשירים בחלבונים. זוהי בדיוק זריקת האנרגיה שהעור העייף זקוק לה.

 

טיפולי הצערת עור במכון "בגוף ראשון" נעשים עם חומרים פעילים בעלי תכונות ממריצות ומעוררות והם משולבים עם פילינג עמוק ומכשיר אולטרסאונד מתקדם. במקביל, דיתה והצוות יענו על כל שאלה, ייתנו הסבר מפורט על שלבי הטיפול, ויספקו המלצות אודות המשך עבודה בבית לאחר היציאה מהמכון. 

כיצד מתבצע טיפול הצערת עור במכון "בגוף ראשון"?

למי זה מתאים?

העור בנוי מכמה שכבות ועל מנת לפשט את הדברים נתייחס לכל השכבות העליונות כיחידה אחת ולשכבות הפנימיות כיחידה שנייה. עם השנים, השכבה העליונה של העור (זו הנמצאת ב"קו החזית") מתחילה להתעבות, והשכבה התחתונה עוברת תהליך של הידקקות. במקביל, חלה ירידה משמעותית בייצור סיבי עור (פיברובלאסטים) חיוניים כמו קולגן ואלסטין. אלו סיבים השומרים על המראה המוצק והקורן של העור. הירידה בהפקתם גורמת להבלטת תהליכי הזדקנות- קמטוטים וקמטים מתחילים להופיע על פני העור

בעור מבוגר, השכבה העליונה עובדת בשיא כוחה על מנת לעבות את עצמה. זאת, מתוך ניסיון להאט את התהליך שהחל בבסיסה. כתוצאה מכך העור קורס, נשבר, מקבל מראה מקומט, חסר חיים וחסר לחות. בטיפולי הצערת עור אנו מעירים את העור בשכבות העמוקות ומעודדים אותו לייצר קולגן. הטיפול כולל שילוב פילינג מסוגים שונים לדיקוק השכבה העליונה. המטרה שלנו היא היפוך התהליך והחזרת התפקוד הצעיר לעור בכדי שהוא יוכל להמשיך ולשמור על עצמו. 

הצערת עור

הביולוגיה שמאחורי הצערת עור

פילינג עמוק עם חומצות פעילות כמו חומצות לקטיות, חומצות סליסיליות, חומצות אסקר וביות, חומצות אלפא ביתא, וחומצות פולי הידרוקסיות ועוד.

אפיון צרכי המטופלת והתאמת הטכנולוגיה והחומרים הרלבנטיים.

תרחיץ פנים, הסרת איפור, בחינת העור במצב נקי.

1

2

3

פילינג עמוק עם חומצות פעילות כמו חומצות לקטיות, חומצות סליסיליות, חומצות אסקר וביות, חומצות אלפא ביתא, וחומצות פולי הידרוקסיות ועוד.

אפיון צרכי המטופלת והתאמת הטכנולוגיה והחומרים הרלבנטיים.

תרחיץ פנים, הסרת איפור, בחינת העור במצב נקי.

4

5

6

התהליך

הצערת עור איננה טיפול קוסמטי מסוכן. החומרים שאנו משתמשים בהם נבדקו על ידי הגורמים הרלבנטיים (בארץ ובחו"ל) וקיבלו את כל האישורים המתאימים. חשוב להדגיש שהטיפול הוא יכול להיות אינטנסיבי ועל כן תיתכן תקופת "התרגלות" מסוימת של העור לחומרים. מניסיוננו, רק הליכה איטית ומדודה בתקופת ההתרגלות הזו תוכל להבטיח תוצאות לטווח ארוך עם מינימום תופעות לוואי לא נעימות.

הטיפול נעשה במלוא הרגישות והעדינות, ומתוך הכרה בכך שלכל מטופל ומטופלת סף כאב שונה. כאשר העור יתרגל לחומרים הפעילים, תחושת אי הנוחות תעלם כמעט כלא הייתה. לאחר הטיפולים ייתכן והעור יהיה מעט אדמומי ונפוח. אולם, אין מה להתרגש שכן התופעות הללו תחלופנה במהירות.

כמה טיפולים?

ההיקף הדרוש לטיפולי הצערת עור משתנה ממטופלת לרעותה. אם אתן שואפות לתוצאות הטובות ביותר לרוב מדובר על כ-2-4 טיפולים בחודש למשך כחצי שנה. במקביל, עבודה נכונה בבית יכולה לקצר משמעותית את תקופת הטיפולים. טיפולי הצערת עור זמינים אצלנו במכון "בגוף ראשון" במסגרת חבילות טיפולים קוסמטיים בעלויות אטרקטיביות. לאחר סדרת הטיפולים הראשונה, מומלץ לבצע תחזוקה שוטפת אחת ל-1-6 חודשים (תלוי במצב העור). 

סיכונים ותופעות לוואי

כמה זמן אורך טיפול הצערת עור?

טיפול הצערת עור איננו טיפול ממושך והוא אורך בדרך כלל כ-45 דקות.

 

האם רואים תוצאות מיד עם תום הטיפול הראשון?

לאחר הטיפול הראשון, נראה שיפור מועט. על מנת להגיע לתוצאות מקסימליות ואופטימאליות יש לעבור סדרת טיפולים. בדרך כלל מדובר על כ-2-4 טיפולים בחודש במשך חצי שנה (לצד עבודה משלימה בבית).

 

מה ההבדל בין טיפולי הצערת עור לטיפולי אנטי-אייג'ינג?

אנטי אייג'ינג, כשמו כן הוא, "תרופת מנע" להזדקנות העור. זהו טיפול אשר מתאים לנשים צעירות שמתחילות להרגיש את הקמטים או שמעוניינות להקדים תרופה למכה. לעומת זאת, טיפולי הצערת עור הם טיפולים שמיועדים לנשים מבוגרות אשר הקמטים והעייפות כבר הגיעו לעורן.

 

האם העור עלול לסבול מכוויות או דלקות בעקבות הטיפול?

טיפולי הצערת עור, כאשר הם מבוצעים עם מכשירים מקצועיים ועל ידי קוסמטיקאיות מנוסות, כרוכים בסיכונים מעטים בלבד. תופעה של דלקות או כוויות היא נדירה מאד. לרוב, יהיה ניתן לזהות אותה מבעוד מועד ולהאט/להפסיק את הטיפול תוך כדי מעבר לטכניקה קוסמטית אחרת.

 

האם הטיפולים מתאימים לכל האזורים הבעייתיים (פנים, צוואר ומחשוף)?

כאשר טיפולי הצערת עור מבוצעים בטכניקה מקצועית עם מכשירים חדשניים ועל ידי קוסמטיקאיות בעלות ניסיון, התהליך מתאים גם ל"אזורים פרובלמטיים". למשל, פנים, צוואר ומחשוף. אזור העיניים יקבל כמובן טיפול מתון יותר.

האם ניתן לטפל בהזדקנות העור על ידי תכשירי מריחה בלבד?

לעיתים יהיה די בהתאמת תכשירי מריחה בלבד בכדי להתמודד עם הזדקנות העור באפקטיביות משביעת רצון. חשוב מאד לבחור תכשירי מריחה שמתאימים לעור הן מבחינת שימוש בחומרים בעלי תוצאות מוכחות בלבד, והן משום שלכל אחד מאתנו יש עור שונה ונתונים אחרים. כמעט תמיד הצלחת תכשירי מריחה תלויה באפיון אצל קוסמטיקאית ובחירת תכשירים באופן מקצועי.

 

מהם היתרונות של טיפול בפילינג ואולטרסאונד לעומת "טיפולי רופא" (פילינג עמוק, לייזר)?

הצערת עור עם פילינג ואולטרסאונד נהנית מיתרון משמעותי לעומת "טיפולי רופא" של פילינג עמוק ולייזר מכיוון שזהו טיפול פחות פולשני. הטיפולים משתלבים בחיי השגרה ואינם מחייבים לקיחת ימי מחלה רבים או נטילת "חופשה כפויה" של כחודש ממקום העבודה.

 

האם טיפולי הצערת עור מתאימים גם בגילאים מבוגרים (60 ומעלה)?

מאד! טיפולי הצערת עור עשויים לעשות פלאים אצל מטופלות מבוגרות בגילאי 60 ויותר. כאשר הטיפולים נעשים במקצועיות הדרושה, עם עדינות ורגישות לעורה של המטופלת, התוצאות לא מאחרות לבוא. זוהי הזדמנות להשיב את מחוגי הזמן לאחור.

 

האם הטיפולים נהנים מאלמנטים פרא-רפואיים?

כן, כל טיפול עם חומצות הם טיפולים פרא-רפואיים.

שאלות ותשובות

אבשלום גיסין 37 פתח תקווה

שלחו

שם:

11

תודה

טלפון:

11

רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים ונתקשר בהקדם

054-4444993